O nas

Ksiądz Marcin Lewandowski i Paweł Karliński z zespołem Soudarion - główni założyciele i organizatorzy projektu JP2song. Od ponad 10 lat współpracują ze sobą tworząc zespół Soudarion i poprzez pop-rockową muzykę chrześcijańską niosąc Dobre Słowo. Uwielbiają docierać do serc bożych, przybliżając do Boga dzięki utworom, które tworzą. Z tej potrzeby wykreowali JP2song, którego głównym założeniem jest by wspólnie stworzyć chór dla św. Jana Pawła II będącego swoistym prezentem na jego 100-tne urodziny. Niech rozbrzmiewa wołanie o Ducha Świętego by napełniał nam serca.

Paweł Karliński od ponad dziesięciu lat prowadzi studio nagraniowe, a od kilku lat również firmę nagłośnieniową. Projekt JP2song jest dla niego ważny, ponieważ postać św. Jana Pawła II zawsze była mu bliska, a spotkanie go na pielgrzymce w Rzymie było jednym z piękniejszych wydarzeń w jego życiu. Pragnie dla niego śpiewać dziękując mu za Jego posługę kapłańską.

Ksiądz Marcin Lewandowski od zawsze lubił jednoczyć ludzi, zwłaszcza ludzi młodych, by Boga poznawali bardziej. Jego pasją jest też granie na perkusji, którą spełnia w różnych muzycznych projektach. Projekt JP2song jest wg niego istotny, bo opowiada o Świętym Janie Pawle II, a Jego życie jest drogowskazem na to jak żyć na Ziemi krocząc Bożymi drogami.

JP2song.pl "Widziałem Cię" tworzą:

tekst - ks. Marcin Lewandowski
muzyka - Paweł Karliński
opracowanie sekcji smyczkowej - Barbara Myler
skrzypce - Barbara Myler
wiolonczela - Katarzyna Granos
gitara wiodąca - Jan Stawiński
saksofon - Rafał Gubański
gitara basowa - Paweł Hemmerling
piano - Paweł Wasiak
perkusja - ks. Marcin Lewandowski
instr. perkusyjne - Krystian Włodarczak
gitara rytmiczna - Paweł Karliński

Sopran - Agata Tymel
Alt - Monika Karlińska
Tenor - Jessica Karlińska, Paweł Karliński
Baryton - Bartłomiej Karliński

realizacja nagrań - Paweł Karliński w karlin.studio